Banesë në SHITJE – 2 dhoma gjumi – Fushë Kosovë – Troja 2 1

Banesë në SHITJE – 2 dhoma gjumi – Fushë Kosovë – Troja 2

Çmimi i shitjes: €77,000

Future Real Estate

Agjenci Profesionale

Informacioni i pronës

Fushë Kosovë, 12000
99m²
2 Dhoma gjumi
1 Banjo
3 Dhoma

Përshkrimi i pronës

Ofrohet për #shitje banesa me sipërfaqe 98.72 m2, në Fushë Kosovë, në objektin Troja 2 ndërtuar nga Qami Construction, në fazën përfundimtare të ndërtimit!

Karakterizohet me : Qëndrim ditor, 2 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 depo dhe 1 ballkon.

Banesa gjendet në katin e 5 të objektit me 2 ashensor.

Sistemin e ngrohjes e ka me Energji Elektrike.

Mundësi për të pranuar një veturë në vlerë deri në 10,000 € si pjesë e marrëveshjes.

Ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm për banim, afër shërbimeve të nevojshme dhe me qasje të shpejtë në rrugët kryesore.

Vendndodhja

Ushqim dhe Pije (36 vende)

Distanca: Nga 70 m deri në 990 m larg.

Përfshin: Bar, Dërgesë ushqimi, Furrë buke, Kafe, Kafene, e të tjera.

Shëndet dhe Mirëqenie (24 vende)

Distanca: Nga 30 m deri në 990 m larg.

Përfshin: Farmaci, Palestër, Parukeri, Sallon bukurie, Spa, e të tjera.

Shitje dhe Blerje (19 vende)

Distanca: Nga 110 m deri në 990 m larg.

Përfshin: Dyqan, Dyqan artikujsh shtëpiakë, Dyqan elektronikë, Dyqan këpucësh, Dyqan veshjesh, e të tjera.

Shërbime Profesionale (11 vende)

Distanca: Nga 40 m deri në 1 km larg.

Përfshin: Bankë, Kontabilitet, Çelësapunues

Transport (4 vende)

Distanca: Nga 420 m deri në 870 m larg.

Përfshin: Larje makinash, Pikë karburanti, Servis makinash, Tregtar makinash

Detajet

Lloji i pronës

Banesë

Hapësira

99 m²

Dhoma

3

Dhoma gjumi

2

Banjo

1

E mobiluar

Jo

Ftohja

Jo

Prona të ngjashme

Shitet Banesë 2+1 në Fushë Kosovë – 86.12 m²
Shitet Banesë 2+1 në Fushë Kosovë – 86.12 m²
Shitet Banesë 2+1 në Fushë Kosovë – 86.12 m²
Shitet Banesë 2+1 në Fushë Kosovë – 86.12 m²
Shitet Banesë 2+1 në Fushë Kosovë – 86.12 m²
Shitet Banesë 2+1 në Fushë Kosovë – 86.12 m²
Shitet Banesë 2+1 në Fushë Kosovë – 86.12 m²
Shitet Banesë 2+1 në Fushë Kosovë – 86.12 m²
Shitet Banesë 2+1 në Fushë Kosovë – 86.12 m²
Shitet Banesë 2+1 në Fushë Kosovë – 86.12 m²
1 / 10

Çmimi i shitjes: €73,000

30 shikime
86
Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, District of Prishtina, Kosovo
2 Banjë
🏡 Banese për Shitje – Bresje, Fushë-Kosovë

Çmimi i shitjes: €68,175

27 shikime
91
Bresje, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, District of Prishtina, 12010, Kosovo
1 Banjë
Banesë për Shitje – Fushë Kosovë (afër Eli Ab)
Banesë për Shitje – Fushë Kosovë (afër Eli Ab)
Banesë për Shitje – Fushë Kosovë (afër Eli Ab)
Banesë për Shitje – Fushë Kosovë (afër Eli Ab)
Banesë për Shitje – Fushë Kosovë (afër Eli Ab)
Banesë për Shitje – Fushë Kosovë (afër Eli Ab)
Banesë për Shitje – Fushë Kosovë (afër Eli Ab)
Banesë për Shitje – Fushë Kosovë (afër Eli Ab)
Banesë për Shitje – Fushë Kosovë (afër Eli Ab)
Banesë për Shitje – Fushë Kosovë (afër Eli Ab)
Banesë për Shitje – Fushë Kosovë (afër Eli Ab)
Banesë për Shitje – Fushë Kosovë (afër Eli Ab)
Banesë për Shitje – Fushë Kosovë (afër Eli Ab)
1 / 13

Çmimi i shitjes: €93,000

27 shikime
106
Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, District of Prishtina, Kosovo
2 Banjë
Shitet Banesa 106m2 kati – 4, në Fushë Kosovë
Shitet Banesa 106m2 kati – 4, në Fushë Kosovë
Shitet Banesa 106m2 kati – 4, në Fushë Kosovë
Shitet Banesa 106m2 kati – 4, në Fushë Kosovë
Shitet Banesa 106m2 kati – 4, në Fushë Kosovë
Shitet Banesa 106m2 kati – 4, në Fushë Kosovë
Shitet Banesa 106m2 kati – 4, në Fushë Kosovë
Shitet Banesa 106m2 kati – 4, në Fushë Kosovë
Shitet Banesa 106m2 kati – 4, në Fushë Kosovë
1 / 9

Çmimi i shitjes: €70,000

27 shikime
106
Fushë Kosovë

Kontakto agjentin

Flutra Deliu
Agjent i verifikuar nga Moovna